XXIII AUKCJA CHARYTATYWNA

Podczas jesiennej edycji XXIII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” będzie można licytować prace uznanych artystów.

22 listopada 2023 o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie  odbędzie się kolejna, już XXIII Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”. Dochód ze sprzedaży kilkudziesięciu prac wybitnych artystów zostanie przekazany na wsparcie Integralnego Programu Zdrowienia przeznaczonego dla pacjentów w chorobie nowotworowej i ich bliskich.

Aukcja „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”, to cykliczna inicjatywa charytatywna organizowana przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei”. Licytacja odbędzie się w formule stacjonarnej 22 listopada 2023 roku o godz. 19:00 w Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie oraz w formie on-line na platformach artinfo.pl oraz onebid.pl. Podczas aukcji będzie można licytować prace uznanych artystów średniego i młodszego pokolenia, przedstawicieli sztuki najnowszej, którzy od lat współpracują i wspierają swoją twórczością Fundację.

Szykowana przez fundację XXIII Aukcja Charytatywna poprzez rangę wspierających ją artystów posiada wymiar kolekcjonerski. Wśród wielu uznanych twórców możemy wymienić nazwiska następujących artystów: Karolina Zwoniarska, Viola Tycz, Błażej Ostoja-Lniski, Joanna Mrozowska, Franciszek Maśluszczak, THESEUS, Joanna Wiszniewska-Domańska, Łukasz Jankiewicz, Paweł Dąbrowski, Małgorzata Kosiec, Artur Zienko, Zbigniew Nowosadzki, Katarzyna Kudełka, Anna Lewińska, i wiele, wiele innych. W katalogu aukcyjnym znajdują się zarówno prace malarskie oraz graficzne. Pieczołowicie przygotowana przez nas propozycja aukcyjna skierowana jest do wszystkich miłośników sztuki, zarówno początkujących, jak i wytrawnych kolekcjonerów. Ze względu na obecność w ofercie aukcyjnej dzieł wyśmienitych twórców XXIII Aukcja Charytatywna jest doskonałą okazją do nabycia wyjątkowych prac do swojej kolekcji.

Wszystkie oferowane podczas licytacji prace, można będzie wcześniej zobaczyć na wystawie przedaukcyjnej w Sali Kolebkowej budynku Laboratorium w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie w dniach 20-22.11.2023, następnie odbędzie się licytacja 22 listopada 2023 o godz. 19.00.

Zlecenia aukcyjne przyjmuje Kuratorka XXIII Aukcji Charytatywnej, mail: diana.s@ziarnosztuki.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału w aukcji i wsparcia działań statutowych Fundacji. Życzymy wygranych licytacji!